Föremål som liknar konsoler Ett par
6156 Konsoler
Såld: 600 kr
Såldes den 29 januari 2024
8266 Hörnkonsoler
ett par, omkring 1900. Höjd: 38 cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 4 september 2023
4361 Konsoler
Såld: 1.300 kr
Såldes den 10 oktober 2022
4523 Konsoler
ett par, Gips. Höjd: 21 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 15 november 2021
5246 Konsoler
ett par, Förgyllda, 1800-tal. Höjd: 25 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 14 juni 2021
6032 Konsoler
Såld: 700 kr
Såldes den 3 augusti 2020
1060 Konsoler
ett par, 1880-tal, trä. Höjd: 22 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 23 mars 2020
9444 Konsoler
Ett par. Höjd: 28
Såld: 1.100 kr
Såldes den 8 oktober 2018
7080 Konsoler
ett par, mässing och trä. Längd: 19
Såld: 600 kr
Såldes den 20 augusti 2018